Përpara jush...Fatmir Mediu!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:48 31-01-2015 Përpara jush...Fatmir Mediu! Fatmir Mediu duke kënduar në një festë me miq

Fatmir Mediu, kreu i Partisë Republikane, është jo vetëm i talentuar por edhe i papërtuar. Ai nuk është hiç dembel, sa i përket muzikës, mikrofonit dhe ahengut.

Miqtë i kanë hedhur këto foto në "Facebook".

Në një mjedis me miq, ai i ka surprizuar duke ia marrë këngës për qejf të tij me këngëtarët profesionistë. Uauuu...se desh harruam, Mediu paska qejf edhe bashkëpunimet në grup. Ashtu siç po përpiqet të bëjë edhe me Partinë Demokratike, për zgjedhjet vendore, suksesin e të cilit e ka nis që me Agron Dukën, si kandidat për Durrësin.

 

Fatmir Mediu duke kënduar

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02794885635376
array(1) { ["section"]=> string(29) "pepara-jush-fatmir-mediu-1994" }