Për Albërie Hadërgjonaj vitet nuk kalojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:15 23-08-2015 Për Albërie Hadërgjonaj vitet nuk kalojnë

Vijon të mbetet një prej femrave më të bukura të skenës muzikore shqiptare. Vitet për Albërie Hadërgjonaj duket sikur kanë ngecur. Këngëtarja 42 vjeçare vazhdon të ruaj linja perfekte trupore dhe freskinë e rinisë.

Albërie është gjithashtu mjaft aktive në profilin e saj në instagram duke postuar shpesh foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24806308746338
array(1) { ["section"]=> string(47) "per-alberie-hadergjonaj-vitet-nuk-kalojne-18995" }