Për ata që nuk e kanë vendosur ende, ja një mënyrë si të dekoroni bukur pemën e Vitit të Ri (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:27 11-12-2015

6 dhjetori konsiderohet si data e duhur për të vendosur pemën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, për të krijuar kështu atmosferën festive në shtëpi, zyra apo ambiente publike.

Për të gjithë ata që nuk e kanë vendosur ende pemën, video e mësipërme ju tregon një mënyrë të thjeshtë se si të dekoroni bukur dhe pa shumë mundime bredhin tuaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024869918823242
array(1) { ["section"]=> string(102) "per-ata-qe-nuk-e-kane-vendosur-ende-ja-nje-menyre-si-te-dekoroni-bukur-pemen-e-vitit-te-ri-video-27551" }