Për Aurela Gaçen, heroi i Kombëtares është Lorik Cana

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:36 31-03-2015 Për Aurela Gaçen, heroi i Kombëtares është Lorik Cana Postimi i Aurela Gaçes në ''Facebook\"'

Edhe dy ditë pas ndeshjes së Kombëtares shqiptare me Armeninë, Aurela Gaçe është ende e emocionuar nga fitorja jonë. Ajo ka zgjedhur të shfaqë admirimin dhe respektin për Lorik Canën, që sipas saj ishte heroi.

“Respekt e dashuri për kapitenin e Kombëtares Shqiptare, heroin @lorikcanaofficial.  Të falenderoj i dashur Lorik për çdo grimcë djerse që derdh ti bashkë me të gjithë djemtë e Shqipes. Suksese ne ndeshjet në vazhdim. Jemi me ju”, shkruan në ‘’Facebook’’ këngëtarja Gaçe.

Siç edhe publikoi Neësbomb.al në artikullin ekskluziv, Aurela Gaçe festoi me djemtë e kombëtares dhe këngëtarë të tjerë pas ndeshjes në Crazy Calvin.

“I kam në skene dy djemtë, dy shkodranë që na kanë bërë krenarë të gjithë Shqiptarëve .... Unë i falenderoj sipas mënyrës time, u jap mirënjohje me këngë....Këngë shkodrane për Hamdi Salihin dhe @bekimbalaj. Respekt Crazy Calvin festoi me shpirt për ju”, shkruan në një postim të dytë Aurela Gaçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043608903884888
array(1) { ["section"]=> string(57) "per-aurela-gacen-heroi-i-kombetares-eshte-lorik-cana-7428" }