Për Edi Ramën, sot është një ditë e bukur. Ja çfarë shkruan

Publikuar tek: politike, më 07:21 21-04-2016 Për Edi Ramën, sot është një ditë e bukur. Ja çfarë shkruan

Për Edi Ramën sot është me të vërtetë një ditë e bukur. Herët në mëngjes ai nuk është përtuar të shkruajë 3 fjali, të cilat tregojnë pasionin e tij për sportet.

“Ditë e bukur për futbollin!’’, shkruan Rama.

Dhe siç po ndodh kohët e fundit, kryeministri i vendit nxiton të jetë i pari për të na dhënë lajme të bukura, sidomos për tifozët shqiptarë.

‘’FSHF-ja prezanton projektin e Arenës Kombëtare! Një stadium i denjë për Kuqezinjtë dhe finalen e Europa League’’, përfundon kryeministri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Për Gaten, çobanin e lopëve nga Lazarati Rama foli sikur kish kap Eskobarin. Për Al Kaponen e vërtetë shqiptar nuk ia mbajti b*tha t’i përmendte as emrin’’
Zbardhet debati brenda PD-së, Topalli llogari Bashës: Berisha i sëmurë, foli për Shullazin, po ti? (I PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.039388179779053
array(1) { ["section"]=> string(63) "per-edi-ramen-sot-eshte-nje-dite-e-bukur-ja-cfare-shkruan-38227" }