Për Era Metën, vajzën e Ilirit, mamaja e saj Monika është...zonjushë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 09-02-2016 Për Era Metën, vajzën e Ilirit, mamaja e saj Monika është...zonjushë

Në sytë e saj Monika Kryemadhi është ende një zonjushë...

Era Meta, vajza e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit mundohet t’u rrijë larg aparatëve fotografikë, të paktën atyre të medias se kamerën e telefonit të saj e përdor si do ajo.

Ja përshembull: Për të realizuar një “selfie” si kjo. Në një shëtitje të zakonshme me të ëmën Monikën, Era ecën pak para dhe shkrep këtë foto ku ajo ç’ka bie më së shumti në sy është diçitura e fotos.

“Ditë me diell me zonjushat”, shkruan Era Meta duke e konsideruar kështu të ëmën ende rinore e të freskët.

Dhe jo vetëm të ëmën në fakt, edhe zonjën që ëcën krah saj. Ja ç’do të thotë të jesh një fëmijë i kulturuar!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032291889190674
array(1) { ["section"]=> string(70) "per-era-meten-vajzen-e-ilirit-mamaja-e-saj-monika-eshte-zonjushe-32132" }