“Për inat të botës”, Enca këndon live (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 12-10-2017 “Për inat të botës”, Enca këndon live (VIDEO)

Enca Haxhia pavarësisht famës dhe suksesit që ka arritur shpesh kritikohet se nuk di të këndojë live.

Kjo për faktin se kohë më parë këngëtarja nuk arriti të kthejë asnjë karrige në spektaklin “The Voice”.

Sakaq, më herët Enca solli në tregun muzikor këngën e saj “Ciao”, e cila u pëlqye mjaft nga fansat e këngëtares.

Ndërsa, sot në një farë mënyrë për ta dëgjuar skeptikët e shumtë këngëtarja ka sjellë versionin akustik të kësaj kënge.

‘Ciao’ në performimin ‘live’ u bë në studiot e kompanisë muzikore botërore “Universal Music” me të cilën këngëtarja ka nënshkruar kontratë.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme.

CnmGPJfWcAUbjFF.jpg

CohRNd3VUAApOtp.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Garë, muzikë dhe të ftuar VIP, zbulohen detaje të reja të emisionit të Marina Vjollcës në Tv Klan
Rripi i sigurimit nuk i rri mirë Olta Gixharit, “padashje” i zbulon gjoksin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0041649341583252
array(1) { ["section"]=> string(46) "per-inat-te-botes-enca-kendon-live-video-95662" }