Për këshilltarin e kryeministrit Rama këto vajza janë fytyra e bukur e Shqipërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:17 20-06-2016 Për këshilltarin e kryeministrit Rama këto vajza janë fytyra e bukur e Shqipërisë

Tifozet kuqezi tërhoqën vëmendjen e të gjithëve në Francë.

Foto e shumë vajzave të bukura bënë xhiron e rrjeteve sociale anë e kënd botës dhe mesa duket edhe këshilltari i kryeministrit Rama për Trashëgiminë, Artan Shkreli, e ka zgjdhur “fytyrën e bukurisë” që gjendet pikërisht në këtë foto.

“Fytyra e bukur e Shqipërisë”, shkruan Shkreli krenar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029945135116577
array(1) { ["section"]=> string(87) "per-keshilltarin-e-kryeministrit-rama-keto-vajza-jane-fytyra-e-bukur-e-shqiperise-44103" }