Për ku janë nisur Elvana dhe Flori? Këngëtarët udhëtim së bashku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:19 03-09-2015 Për ku janë nisur Elvana dhe Flori? Këngëtarët udhëtim së bashku

Elvana Gjata ka postuar një foto në instagram, ku ajo së bashku me Flori Mumajesin dhe Dj Andy Gramm ndodhen brenda aeroportit gati për të hypur në avion.

“Chicago here ëe come”, shkruan Elvana, duke zbuluar destinacionin e tyre.

Florid he Elvana do të organizojnë në datat 4 dhe 5 shtator koncerte për shqiptarët në SHBA.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023865222930908
array(1) { ["section"]=> string(69) "per-ku-jane-nisur-elvana-dhe-flori-kengetaret-udhetim-se-bashku-19908" }