Për Olta Gixharin është pranverë…mbyll dekoltenë, fsheh sytë dhe bën një foto me Endrit Mërtirin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 07-12-2015 Për Olta Gixharin është pranverë…mbyll dekoltenë, fsheh sytë dhe bën një foto me Endrit Mërtirin

Olta Gixhari siç nuk e keni parë, pa dekolte të hapur, pa fustan ngjitur pas trupit…thjesht nën lulet e pranverës. Kjo është fotoja më e re e Gixharit, e cila mbahet si një nga vajzat superseksi të ekraneve shqiptare.

Endrit Mërtiri në foton e realizuar për revistën ‘’Living’’ na ka sjellë një copëz pranvere dhe duhet thënë, edhe pse Olta është krejtësisht e mbuluar dhe sytë nuk i duken, sërish buzët e dora nuk mund të ndryshojnë…kushdo do ta njihte që është Olta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025732040405273
array(1) { ["section"]=> string(101) "per-olta-gixharin-eshte-pranvere-mbyll-dekoltene-fsheh-syte-dhe-ben-nje-foto-me-endrit-mertirin-27157" }