Për të gjithë ata që çuditen dhe kritikojnë pse po priten si heronj djemtë e kombëtares, vjen një përgjigje interesante

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:10 23-06-2016 Për të gjithë ata që çuditen dhe kritikojnë pse po priten si heronj djemtë e kombëtares, vjen një përgjigje interesante

Për të gjithë ata që çuditen dhe kritikojnë pse po priten si heronj djemtë e kombëtares, vjen një përgjigje interesante nga Edmond Arizaj  që e krahason pjesëmarrjen e kombëtares në Euro 2016, me herën e parë të të bërit dashuri.

“Nje fjalë për ata që cuditen dhe kritikojnë pse do priten si heronj lojtarët e kombëtares, pse do bëhet festë, pse ka kaq gezim. Ju kujtohet kur keni bërë dashuri për herë të parë? E pra, Shqipëria e kishte për herë të parë dhe ndryshe nga dashuria, nuk e dimë kur do ta kemi herën e dytë. Shpresoj dhe uroj qe ta kenë me Ramën dhe jo pse nuk kanë pasur asnjë emocion, qoftë si tifozë, apo qoftë  si shqiptar. Ai ekip është e vetmja gjë ku duhet marrë shembull, ju bëni sofizma...”, përfundon Arizaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070009231567383
array(1) { ["section"]=> string(124) "per-te-gjithe-ata-qe-cuditen-dhe-kritikojne-pse-po-priten-si-heronj-djemte-e-kombetares-vjen-nje-pergjigje-interesante-44370" }