Përballë njëri-tjetrit kapiteni i kombëtares tonë dhe ai i Spanjës: Duelojnë për çmimin e grave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 01-07-2016 Përballë njëri-tjetrit kapiteni i kombëtares tonë dhe ai i Spanjës: Duelojnë për çmimin e grave

Në një sondazh të gazetës franceze “Sport.fr”, përballë janë Shqipëria dhe Spanja, ose më mirë kapitenët e këtyre skuadrave, apo më mirë bashkëshortet e tyre.

Gratë e kapitenit të Spanjës, Serxho Ramos, dhe e kapitenit të Shqipërisë, Lorik Cana, mund ta fitojnë trefeun e tyre në Europian, pasi po duelojnë fort për çmimin e gruas më të bukur. “Pilar Rubio, bashkëshortja e Ramosit, dhe Monika Erkoli, bashkëshorte e Canës, po avancojnë dhe janë pranë kalimit në çerekfinale”, – shkruhet në artikullin e “Sports.fr”. Mund të votoni edhe ju për më të bukurën…

Ramos.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071918964385986
array(1) { ["section"]=> string(100) "perballe-njeri-tjetrit-kapiteni-i-kombetares-tone-dhe-ai-i-spanjes-duelojne-per-cmimin-e-grave-45131" }