Përballja/ Batutat pikante të “Nënë Zyles” me Erion Veliajn (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:28 21-03-2016
Veliaj takon gjyshen e gjobes ne portokalli by

Në show-n e humorit “Portokalli” këtë herë ka qenë në qendër Nënë Zylja e cila u kthye në personazh pas fotos së famshme ku gjobitej nga polici.

“Nënë Zylja” është përballur përmes interpretimit mjeshtëror të Bes Kallakut me kryebashkiakun Erion Veliaj.

Për më tepër ndiqni videon me batutat pikante.

Më shumë në këtë kategori: « Ngjelën e pushtojnë budallenjtë dhe zgjedh të bëjë diçka për këtë (FOTO)
Gafa e Eduart Ndocajt nga Berlini, "ngatërron" kontrollin mjekësor me salcën e kuqe »
Article Logic
Execution time: 0.019603967666626
array(1) { ["section"]=> string(68) "perballja-batutat-pikante-te-nene-zyles-me-erion-veliajn-video-35616" }