Përballja pas 7 vitesh, Rama e shikon kështu takimin me Çanin (PUBLIKON KËTË FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:32 10-06-2017 Përballja pas 7 vitesh, Rama e shikon kështu takimin me Çanin (PUBLIKON KËTË FOTO)

Kryeministri Edi Rama, mbrëmë për herë të parë pas 7 vitesh është përballur me moderatorin e “Zonë e Lirë” Arian Çani.

Ritakimi me Çanin  dhe momenti “i futjes së duarve” nga moderatori, për Ramën ka qenë një skenë e filmit “Titanik”.

Fotoja ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe më pas është shpërndarë nga vetë kryeministri. 

edoo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.079355001449585
array(1) { ["section"]=> string(85) "perballja-pas-7-vitesh-rama-e-shikon-keshtu-takimin-me-canin-publikon-kete-foto-81979" }