Përcillet në banesën e fundit legjenda e futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri

Publikuar tek: rajon, më 17:34 10-06-2018 Përcillet në banesën e fundit legjenda e futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri

Është përcjellë në banesën e fundit në varrezat e qytetit të Prishtinës, në Dragodan kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Legjenda e futbollit të Kosovës, talent i ekipit të Partizan Beogradit, u shua mëngjesin e së shtunës si pasojë e një ataku kardiak. Ai ishte 57 vjeç.

Në varrim kanë marrë pjesë familjarë, të afërm, miq, futbollistë e ish kolegë të tij. Të pranishëm kanë qenë edhe politikanë të lartë në Kosovë si dhe një delegacion nga klubi i Partizanit në Serbi.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ALARMOHET pallati, shqiptari kërcënon se do të hedhë ndërtesën në erë
Gomonia me 2.5 ton kanabis ‘ngatërron’ TRE SHTETE, policia shqiptare: Nuk dihet nga u nis (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.018811941146851
array(1) { ["section"]=> string(81) "percillet-ne-banesen-e-fundit-legjenda-e-futbollit-te-kosoves-fadil-vokrri-123892" }