Përdhunohet 14-vjeçarja pasi del nga dyqani

Publikuar tek: bota, më 17:29 08-08-2016 Përdhunohet 14-vjeçarja pasi del nga dyqani

Një 14 vjeçare është abuzuar seksualisht nga një blerës, pasi ajo po dilte nga dyqani.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Skoci, në East Renfrewshire pteksavajza po merrte biçikletën e saj që e kishte lënë pas disa shkurreve.

Ende nuk dihet identiteti i abuzuesit megjithatë sipas përshkrimit të vajzës ai është i bardhë, me trup mesatar dhe 20-30 vjeç.

Sipas policisë, i dyshuari ka qenë gjithashtu në dyqan dhe ata po kryejnë të gjithë hetimet e nevojshme për t’i vënë prangat atij dhe për t’ja dorëzuar drejtësisë. Ngjarja ka shokuar mbarë opinionin publik në vend.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13767600059509
array(1) { ["section"]=> string(49) "perdhunohet-14-vjecarja-pasi-del-nga-dyqani-49132" }