Përfshirja e Tahirit në dosjen “Habilajt”, Spiropali: Jam e shokuar nga çorba e gatuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:24 17-10-2017 Përfshirja e Tahirit në dosjen “Habilajt”, Spiropali: Jam e shokuar nga çorba e gatuar

Deputetja e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali ka reaguar lidhur me dosjen “Habilajt” dhe implikimin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Në një postim në rrjetet sociale, Spiropali thotë se është e shokuar nga ajo që e quan “çorbë” e gatuar nga Lulzim Basha dhe Flamur Noka.

“Edhe unë dua ta di të vërtetën për lidhjen e tyre të pretenduar me Saimirin dhe besoj si çdo njeri normal që të vërtetën mund ta mësojmë vetëm nga hetuesit e nga gjykatësit”, shkruan Elisa Spiropali.

Më poshtë statusi i plotë: 

Screenshot_19.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-ministri kërkon dorëheqjen e kreut të qeverisë: Kanabizimi ishte projekt politik i Ramës, pa asnjë dyshim
Gazetarja: Do doja të flisja për përgjimet e Tahirit por e kanë flamurin në dorë pastërtorët që zhvatën rrugën e Kombit, turistët e Gërdecit... »
Article Logic
Execution time: 0.074683904647827
array(1) { ["section"]=> string(88) "perfshirja-e-tahirit-ne-dosjen-habilajt-spiropali-jam-e-shokuar-nga-corba-e-gatuar-96224" }