Përfundoi “Shikoni kush luan”, zbulohet projekti i ri i Luana Vjollcës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:56 13-02-2018 Përfundoi “Shikoni kush luan”, zbulohet projekti i ri i Luana Vjollcës (FOTO)

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të kometuara. Ajo është vazhdimisht e lakuar në media si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Ndërsa këtë javë ishte edhe puntata e fundit e emisinit “Shikoni kush luan”, mesa duket Luana ka të tjera projekte.

Siç e kemi parë përveçse moderatore Luana ka nxjerrë në treg edhe disa këngë. Ndërsa, teksa ka publikuar në një foto këngët e saj, moderatorja ka bërë me dije se diçka e re po vjen. Mesa duket moderatorja do të publikojë një këngët ë re.

Kujtojmë se kënga e saj e fundit ishte “Benzina’ e cila u publikua në qershor të vitit të kaluar.

81548-640-0-5a82f3510c84a.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krenar Çoçaj në telashe me ligjin, i dashuri i Luanës sërish në Gjykatë, zbulohet akuza e rëndë
Një ditë para Shën Valentinit, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Jam e dehur në dashuri »
Article Logic
Execution time: 0.0050609111785889
array(1) { ["section"]=> string(79) "perfundoi-shikoni-kush-luan-zbulohet-projekti-i-ri-i-luana-vjollces-foto-110124" }