Përfundon aktiviteti 5-ditor i të rinjve të LRI-së në Jalë

Publikuar tek: barometri, më 08:40 27-08-2018 Përfundon aktiviteti 5-ditor i të rinjve të LRI-së në Jalë

E kanë përfunduar, ashtu dhe siç e kanë nisur të rinjtë e LRI-së kampingun e tyre të përvitshëm në Gjirin e Jalit.

 

Në përfundim të ketij aktiviteti 5-ditor, të rinjtë e LRI-së janë angazhuar për pastrimin e mjedisit dhe plazhit në Gjirin e Jalit, duke ofruar një model shumë të mirë të angazhimit në komunitet dhe duke kontribuar për një mjedis sa me të paster, në një nga zonat më të njohura të turizmit në vend.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064332008361816
array(1) { ["section"]=> string(65) "perfundon-aktiviteti-5-ditor-i-te-rinjve-te-lri-se-ne-jale-132268" }