Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Edi Rama largohet përpara

Publikuar tek: politike, më 17:43 16-05-2018 Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Edi Rama largohet përpara Presidenca

Ka përfunduar pak momente më parë mbledhja e Këshillit të Sigurisë në Presidencë, në të cilën morën pjesë edhe presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Sakaq ka rënë në sy largimi i Edi Ramës përpara mbylljes së mbledhjes.

Ende nuk dihet se çfarë është biseduar gjatë këtij takimi, ndërkohë që ministri Xhafaj pritet të dalë në një deklaratë për shtyp në orën 18:30.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon ashpër Basha: Shqiptarët duan të dëgjojnë zërin e Agron Xhafajt, sa herë i plasin skandale...
Afrim Krasniqi: Vranicki kishte të drejtë, edhe sot nuk e gjej cilët janë engjëjt e cilët djajtë e Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.027697086334229
array(1) { ["section"]=> string(75) "perfundon-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-edi-rama-largohet-perpara-121001" }