Përfundon takimi mes Ramës dhe Metës në Kryesinë e Kuvendit

Publikuar tek: politike, më 11:08 02-12-2015 Përfundon takimi mes Ramës dhe Metës në Kryesinë e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me kreun e Parlamentit, Ilir Meta, në ambientet e Kryesisë së Kuvendit.

Ende nuk bëhet e qartë se cili ka qenë thelbi i diskutimeve mes dy krereëve të qeverisë por mësohet se ky është një takim rutinë që i paraprin seancës së nesërme plenare. Kreu i Kuvenditi, Ilir Meta, është kthyer së fundmi nga një vizitë pune në Gjermani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Malltezi: “Qeveria licencë për prerjen e pyjeve, moratoriumi pas shkatërrimit të parcelave”... Dhe 6 pikat ku e sfidon PD
Debat në Durrës, LSI bashkon votat me PD, hedhin poshtë kërkesën e PS për taksën e ujit »
Article Logic
Execution time: 0.15708899497986
array(1) { ["section"]=> string(65) "perfundon-takimi-mes-rames-dhe-metes-ne-kryesine-e-kuvendit-26772" }