Përgatitje për vizitën e Ramës në Divjakë, makina e policisë pëson defekt, ja si e shtyjnë (VIDEO-DENONCIMI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:37 15-04-2018 Përgatitje për vizitën e Ramës në Divjakë, makina e policisë pëson defekt, ja si e shtyjnë (VIDEO-DENONCIMI)

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video në llogarinë e tij në Facebook.

Në inbox-in e Berishës ka ardhur një video, ku një nxënës thotë se ndërsa ishin duke u bërë përgatitje për vizitën e kryeministriit Rama në Divjakë, makina e policisë ka pësuar defekt dhe disa punëtorë po e shtyjnë.

Kjo i është dukur interesante Berishës dhe ka vendosur ta publikojë në profilin e tij. 

Postimi i plotë i Berishës:

Narkopolicia e Narkoshtetit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e nxenesit dixhital. sb

"Doktor. Ja modeli i policise sot ne Divjake . Ishte planifikuar nje takim ku do ishte i pranishem z.Rama . Filmuar nga nxenesit e shkollave te cilat u njoftuan te ishin te pranishem .Kjo eshte policia e Rilindjes". 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Hajde kurse...Kurse të lira këtu”, ironizon deputeti: Ministrja këndellet në zyrë. Ja ç’ndodh në shkolla
Denoncimi: Oficeri i policisë në Shkodër i përfshirë në trafik kokaine, në dijeni është edhe… »
Article Logic
Execution time: 0.0039360523223877
array(1) { ["section"]=> string(111) "pergatitje-per-viziten-e-rames-ne-divjake-makina-e-policise-peson-defekt-ja-si-e-shtyjne-video-denoncimi-116967" }