Përgënjeshtrimi i raportit të cia, reagon Manjani: Ku di cia ç’ është tagjia

Publikuar tek: barometri, më 08:31 21-08-2018 Përgënjeshtrimi i raportit të cia, reagon Manjani: Ku di cia ç’ është tagjia

Pas përgënjeshtrimit të raportit të Agjensisë Amerikane të Inteligjencës (CIA) ku thuhej se Shqipëria është vendburimi kryesor i kanabisit si dhe një pikë aktive për tranzitin e drogave nga Azia Jugperëndimore, ka reaguar dhe ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani.

 

Sipas Mnjanit, sqarimi që beri Ministria e Brendshme, është sqarimi më qesharak i mundshëm, madje ai ka shkruar se prej vitit 1990 nuk kishim dëgjuar kësi sqarimesh.

“Me pak fjalë Xhafa thotë: “Ku di CIA se ç’është tagjia (hashashi)”, ka shtuar ish-ministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032378911972046
array(1) { ["section"]=> string(80) "pergenjeshtrimi-i-raportit-te-cia-reagon-manjani-ku-di-cia-c-eshte-tagjia-131713" }