Përgënjeshtron Bes Kallaku: Ju përshëndes nga provat e “Portokallisë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 21-02-2017 Përgënjeshtron Bes Kallaku: Ju përshëndes nga provat e “Portokallisë”

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku ka përgënjeshtruar lajmin e përhapur në media se do të braktisë “Portokallinë” me një emision të ngjashëm në Itali “Zelig”.

Në profilin e tij në facebook ai ka shpërndarë një foto teksa bën prova me trupën tjetër të aktorëve dhe regjisorin, Altin Basha.

Foton ai e ka shoqëruar edhe me një koment ku shkruan: “Meqë ra llafi. Ju përshëndes nga provat e Portokalli-së. Unë edhe krejt trupa, do vazhdojmë t’i përkushtohemi buzëqeshjes së shqiptarëve. Shihemi këtë sezon në “Portokalli”. Përqafime. Ju rujt Zoti!”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017400979995728
array(1) { ["section"]=> string(72) "pergenjeshtron-bes-kallaku-ju-pershendes-nga-provat-e-portokallise-69440" }