PËRGJIGJIA PIKANTE, gazetarja e newsbomb.al pyet protestuesen për çfarë ka ardhur: Për të shitur fara

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 27-01-2018 PËRGJIGJIA PIKANTE, gazetarja e newsbomb.al pyet protestuesen për çfarë ka ardhur: Për të shitur fara

Protesta e opozitës ka filluar tashmë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Ndërsa në podiumin e ngritur përpara Kryeministrisë po mbahen fjalimet.

Sakaq, newsbomb.al ndodhet në lidhje direkte nga bulevardi, ku dhe mori në pyetje një sërë protestuesish. Ndërsa ka rënë në sy edhe përgjigjia pikante që një protestuese dha.

E pyetur nga gazetarja Klesiana Omeri se kush është arsyeja që ka ardhur në protestë ajo u përgji: “Për të shitur fara”, teksa mbante disa fara në dorë. 

Ndërsa opozita proteston sot për kauzat e saj, kjo grua ka zgjedhur që të sigurojë së paku disa para. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11931991577148
array(1) { ["section"]=> string(106) "pergjigjia-pikante-gazetarja-e-newsbomb-al-pyet-protestuesen-per-cfare-ka-ardhur-per-te-shitur-fara-108133" }