“Përgjimet” ekspozojnë flirtin e deputetit nga Kosova me Kim Kardashian (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:29 13-08-2015 “Përgjimet” ekspozojnë flirtin e deputetit nga Kosova me Kim Kardashian (Foto)

Deputeti i Kosovës, Fisnik Ismaili, ka kujtuar kohën kur ai “flirtonte” në Viber me yllin me famë botërore, Kim Kardashian. Përfaqësuesi i lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës është një nga politikanët më aktivë në rrjetet sociale.

Edhe pse është një nga personat më kritik për gjendjen aktuale të vendit, atij nuk i mungon humori, të cilin e ka pasur edhe para se të bëhet deputet. Fisniku ka rikthyer nga arkivi një postim të tij në Facebook të bërë një vit më parë, ku shfaqej një “bisedë intime” e tij me yllin televiziv Kim Kardashian, transmeton Telegrafi.

Kjo në fakt ishte një bisedë e imagjinuar e tij dhe e montuar sikur të ishte bërë përmes aplikacionit telefonik Viber, sa për të treguar se sa lehtë mund “të kapet” një bombë si Kimi. Ja çfarë thoshte Fisniku për “bostanat” e Kimit:

“Fisnik Ismaili: Në vazhdën e përgjimeve SHUMË të besueshme që po shpërndahen nëpër portale, s’ka me shkue gjatë edhe me u publikue ky shkëmbim i imi me Kim Kardashianin, kështu që po e publikoj unë i pari. Marre duhet me iu ardhë plot do gazetarëve, që e quejnë veten ashtu.”

1609753_10154474673390191_3041877693603469112_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016682147979736
array(1) { ["section"]=> string(80) "pergjimet-ekspozojne-flirtin-e-deputetit-nga-kosova-me-kim-kardashian-foto-18330" }