Përkujdesja e Bashës për Berishën, e mban për krahu teksa kalojnë rrugën (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:59 14-06-2016 Përkujdesja e Bashës për Berishën, e mban për krahu teksa kalojnë rrugën (Foto)

Kryetari i rinj i demokratëve, Lulzim Basha ka treguar edhe njëherë tjetër përkujdesjen ndaj liderit historik Sali Berishës.

Pas ka përfunduar ceremonia në Ambasadën e Mbertërisë së Bashkuar ku ishin të ftuar, Basha ka shoqëruar Berisha për të makina, ndërsa e mbante atë për krahu gjatë kohës që ecnin së bashku. Ata janë ndalur pranë makinës dhe pasi kanë shkëmbyer disa fjalë me njëri-tjetrin janë larguar.

Ambasada britanike organizoi sot një pritje në nder të 90 vjetorit të lindjes së Mbretëreshës Elizabeth II.

13460865_10154867557008765_352394920_o.jpg

13441866_10154867556838765_253940219_o.jpg

13441746_10154867556878765_1101249941_o.jpg

13441620_10154867556963765_1722745080_o.jpg

13446336_10154867557938765_1870487870_o_copy.jpg

13410705_10154867558278765_1822601009_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023730993270874
array(1) { ["section"]=> string(82) "perkujdesja-e-bashes-per-berishen-e-mban-per-krahu-teksa-kalojne-rrugen-foto-43507" }