Përleshje mes simpatizantëve të PD dhe PS në qendër të Pukës

Publikuar tek: politike, më 17:37 15-06-2015 Përleshje mes simpatizantëve të PD dhe PS në qendër të Pukës

Simpatizantët e Partisë Demokratike dhe asaj Socialiste janë përleshur fizikisht me njëri tjetrin në qendër të qytetit të Pukës.

Fillimisht simpatizantët e dy partive mësohet se janë shkëmbyer teksa ngisnin automjetet, më pas kanë nisur ofendimet ndaj njëri-tjetrit. Nuk ka kaluar shumë kohë ku nga përplasja verbale kanë kaluar në dhunë fizike.

Në përleshje janë përfshirë rreth 20 persona. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Policia ka shkuar në vendngjarje për të qetësuar situatën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spoti i ri i PS, ja batutat me aktorin që kundërshtari i përdor si armë për Bashën (VIDEO)
Basha mallkon nga Korça: U dalçin sytë e u mbetë buka në fyt atyre që mbollën varfëri dhe skamje »
Article Logic
Execution time: 0.031330108642578
array(1) { ["section"]=> string(66) "perleshje-mes-simpatizanteve-te-pd-dhe-ps-ne-qender-te-pukes-13666" }