Përlotet Lorik Cana, fjalët plot ndjenjë të kapitenit pas lamtumirës vazhdojnë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 19:38 10-10-2017 Përlotet Lorik Cana, fjalët plot ndjenjë të kapitenit pas lamtumirës vazhdojnë (FOTO)

Kapiteni i Kombëtares Lorik Cana ka deklaruar dje tërheqjen si lojtar, por angazhimet e tij në këtë fushë do të vazhdojnë.

Përpara ndeshjes me Italinë ai përshendeti tifozët duke bërë xhiro në këmbë rreth stadiumit teksa mbante djalin e tij në krahë, dhe në fund mori dhuratë një suvenir ku ishte e gdhendur fanella e kombëtares që ai ka veshur për vite me rradhë.

Por lamtumirën për tifozët dhe falenderimet ish-kapiteni 34-vjeçar nuk i ka lënë me kaq.

Në rrjetin social Instagram ka shkruajtur një status ku falenderon të gjithë ata që e kanë ndihmuar në këto 14 vjet karrierë: të afërm, miq, bashkëpunëtorë dhe shprehet se ndihet krenar dhe me fat që i ka patur afër vetes per tërë këto vite.

Në foton e postuar vihen re sytë e kapitenit të kombëtares të mbushur me lot gjatë lamtumirës në fushë pasi ky vendim i marrë nuk ka qenë aspak i lehtë për të.

Screenshot_42.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)
Tronditet bota e Wrestling, vdes në ring mundësi i njohur »
Article Logic
Execution time: 0.023642063140869
array(1) { ["section"]=> string(88) "perlotet-lorik-cana-fjalet-plot-ndjenje-te-kapitenit-pas-lamtumires-vazhdojne-foto-95417" }