Përmbyset skafi, dy drejtuesit në det të hapur, policia shkon për ndihmë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:07 05-08-2017 Përmbyset skafi, dy drejtuesit në det të hapur, policia shkon për ndihmë

Ditën e sotme një motor uji në Radhimë është përmbytur dhe dy personat që po udhëtonin me të kanë qenë për disa minuta në det hapur, duke rrezikuar jetën.

Paraprakisht si shkak i ngjarjes dyshohet të jetë djegia e motorit të skafit, çka ka sjellë dhe përmbysjen  e tij.

Ndëkohë ngjarja është ndjekur nga Policia Kufitare e cila ka asistuar në nxjerrjen e të dy personave që udhëtonin me mjetin lundrues nga uji shëndoshë e mirë.

Bëhet me dije se për të shpëtuar dy personat, u nisën dy motorë uji. Aktualisht të dy personat janë jashtë rrezikut për jetën, shëndoshë e mirë nën kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « EKSKLUZIVE/ Mes lotësh e dhembjes, rrëfehet për herë të parë babai i Marvit: Më mundon një hall! Zbardhet dëshmia shokuese e natës kur u masakrua 22 vjeçari
Nis rikualifikimi urban i parkut qendror ‘’Rinia’’ në Elbasan »
Article Logic
Execution time: 0.0041890144348145
array(1) { ["section"]=> string(76) "permbyset-skafi-dy-drejtuesit-ne-det-te-hapur-policia-shkon-per-ndihme-88340" }