Përmbytet Komisariati i Policisë dhe Urgjenca në Tiranë, evakuuohen tre familje

Publikuar tek: aktualitet, më 20:20 30-11-2017 Përmbytet Komisariati i Policisë dhe Urgjenca në Tiranë, evakuuohen tre familje

Situata nga rreshjet e shiut është rënduar në Tiranë gjatë orëve të mbrëmjes. Pas përmbytjes së autostradës Tiranë- Durrës uji i shiut ka vërshuar edhe në banesa në disa zona.

Raportohet se tre familje janë evakuuar në zonën e Lankasit. Ndërsa Komisariati i Policisë Nr.5 është përmbytur. Raportohet se rreshjet kanë përmbytur edhe urgjencën e QSUT.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pamje dramatike nga autostrada Tiranë-Durrës, uji gati mbulon makinat
Vdes në spitalin e Durrësit 65 vjeçari endacak, zbulohet shkaku »
Article Logic
Execution time: 0.013028144836426
array(1) { ["section"]=> string(85) "permbytet-komisariati-i-policise-dhe-urgjenca-ne-tirane-evakuuohen-tre-familje-101407" }