Përmbytje edhe në Prishtinë

Publikuar tek: rajon, më 18:10 01-12-2017 Përmbytje edhe në Prishtinë

Rreshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar përmbytje edhe në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë.

Lagja “Emshir” Prishtinë është përmbytur nga uji i rreshjeve në një sipërfaqe të madhe, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset dhe forcat e policisë.

Shirat kanë vijuar pa ndërprerje gjatë dy ditëve në këtë zonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Piu helmin në gjykatën e Hagës, çfarë u gjet në shishen e ish-komandantit të forcave kroate
Vjen lajmi i mirë për Ramush Haradinaj, INTERPOL largon emrin e tij nga lista »
Article Logic
Execution time: 0.023171901702881
array(1) { ["section"]=> string(34) "permbytje-edhe-ne-prishtine-101562" }