PËRMBYTJET/ Ambulanca del nga rruga, humb jetën djali, po shoqëronte nënën në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 15:24 01-12-2017 PËRMBYTJET/ Ambulanca del nga rruga, humb jetën djali, po shoqëronte nënën në spital

Shënohet viktima e parë e përmbytjeve në Laç.

Ambulanca me targa AA948DH, është përplasur me një mjet tjetër me targa BG A006 dhe ka dalë nga rruga në "Rrugën e Kombit" si pasojë e motit të keq.

Për rrjedhojë, ka humbur jetën shoqëruesi i të sëmurit. Viktima, i identifikuar si Afrim Dani, 42 vjeç, po shoqëronte nënën e tij me ambulancë drejt spitalit, nga Burreli në Tiranë.

Ambulanca doli nga rruga si pasojë e lagështirës dhe shiut. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha viziton Kamzën, thirrje Ramës: Ndihmo familjet e përmbytura
Deputeti i ri i LSI vesh çizmet e llastikut dhe shkon në shtëpinë e përmbytur: Rama të shpallë menjëherë gjendjen e jashtëzakonshme »
Article Logic
Execution time: 0.012891054153442
array(1) { ["section"]=> string(88) "permbytjet-ambulanca-del-nga-rruga-humb-jeten-djali-po-shoqeronte-nenen-ne-spital-101537" }