Përmbytjet, ish-demokrati kritika Bashës: Ku është, po fle, apo është pjesë e marrëveshjes me Ramën

Publikuar tek: politike, më 14:33 01-12-2017 Përmbytjet, ish-demokrati kritika Bashës: Ku është, po fle, apo është pjesë e marrëveshjes me Ramën

Ndonëse në thuajse të gjithë vendin reshjet kanë shkaktuar përmbytje masive prej ditës së djeshme, kreu i PD, Lulzim Basha nuk ka reaguar ende.

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri, i tërhequr pak muaj më parë ka kritikuar opozitën dhe kryetarin e saj se nuk ka patur asnjë reagim lidhur me situatën e përmbytjeve.

“Ku eshte opozita?! Ku eshte Lul Basha?! Nuk ka ngelur kryetar grup/seksioni i PD pa dhene alarmin per manaxhimin katastrofik qe po i behet situates se permbytjeve! Po fle, apo eshte pjese e marreveshjes me Ramen?! Pse nuk thote nje fjale per mos shpalljen e gjendjes se emergjences kombetare nga qeveria Rama?!”, shkruan Kulluri nw njw reagim nw rrjetet sociale. 

 

Kulluri_Edvin_06a1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010987043380737
array(1) { ["section"]=> string(102) "permbytjet-ish-demokrati-kritika-bashes-ku-eshte-po-fle-apo-eshte-pjese-e-marreveshjes-me-ramen-101527" }