Përmbytjet në vend, reagon kryeministri Rama: Oa ndërprerje angazhimi në terren

Publikuar tek: barometri, më 08:18 05-02-2018 Përmbytjet në vend, reagon kryeministri Rama: Oa ndërprerje angazhimi në terren

Mot i keq në vend, dhe përmytjet në shumë qytete kanë sjellë angazhimin e gjithë strukturave të vendit për të përballuar situatën e vështirë. 

Kryeministri Rama, nëpërmjet një statusi në facebook, siguroi qytetarët se angazhimi në terren vazhdon pa ndërprerje dhe se policia do të jetë pranë familjeve të prekura.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011049032211304
array(1) { ["section"]=> string(84) "permbytjet-ne-vend-reagon-kryeministri-rama-oa-nderprerje-angazhimi-ne-terren-109158" }