Përmirësim i treguesve ekonomikë e financiarë të KESH, Rama nxjerr videoinformacionin

Publikuar tek: aktualitet, më 08:16 11-10-2018 Përmirësim i treguesve ekonomikë e financiarë të KESH, Rama nxjerr videoinformacionin

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me publikimin e një videoinformacioni për menaxhimin në 5 vitet e fundit për treguesit ekonomikë e finaciarë të Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare.

Sipas Ramës, mirë menaxhimi dhe profesionalizmi kanë përmirësuar rrënjësisht treguesit ekonomikë.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë videoinformacion se si mirëmenaxhimi dhe profesionalizmi në 5 vitet e fundit kanë përmirësuar rrënjësisht treguesit ekonomikë e financiarë të Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « IKMT aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje te ‘Syri i Kaltër’, OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë (ORARET)
Drogë në kufirin Itali-Zvicër, arrestohet shoferi shqiptar i kamionit »
Article Logic
Execution time: 0.025858879089355
array(1) { ["section"]=> string(91) "permiresim-i-treguesve-ekonomike-e-financiare-te-kesh-rama-nxjerr-videoinformacionin-137374" }