Përmirësim i treguesve ekonomikë e financiarë të KESH, Rama nxjerr videoinformacionin

Publikuar tek: aktualitet, më 07:16 11-10-2018 Përmirësim i treguesve ekonomikë e financiarë të KESH, Rama nxjerr videoinformacionin

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me publikimin e një videoinformacioni për menaxhimin në 5 vitet e fundit për treguesit ekonomikë e finaciarë të Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare.

Sipas Ramës, mirë menaxhimi dhe profesionalizmi kanë përmirësuar rrënjësisht treguesit ekonomikë.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë videoinformacion se si mirëmenaxhimi dhe profesionalizmi në 5 vitet e fundit kanë përmirësuar rrënjësisht treguesit ekonomikë e financiarë të Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045280456542969
array(1) { ["section"]=> string(91) "permiresim-i-treguesve-ekonomike-e-financiare-te-kesh-rama-nxjerr-videoinformacionin-137374" }