Përplasen divat e muzikës, Rihanna kundër nominimeve të Beyonce në çmimet Grammy

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 07-12-2016 Përplasen divat e muzikës, Rihanna kundër nominimeve të Beyonce në çmimet Grammy

Mesa duket Rihanna nuk është e lumtur që Beyonce është nominuar për “Kënga e vitit” dhe “Artistja e vitit” në Çmimet Grammy dhe vetë ajo nuk është e nominuar.

Këngëtarja ka gjetur një mënyrë për ta shfaqur mërzitjen e saj duke pëlqyer një postim të një fansi ku shkruante një mesazh shokues se Grammy mbështeste Beyonce-n dhe nuk i kanë dhënë asnjë vlerë albumit të Rihanna-s “Anti”. Madje në postim fansi kishte vendosur edhe një ikonë limoni e cila ka lidhje me albumin e Beyonce “Lemonade”. Rihanna e ka pëlqyer postimin e fansit duke treguar se është dakort. (Who)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026197910308838
array(1) { ["section"]=> string(85) "perplasen-divat-e-muzikes-rihanna-kunder-nominimeve-te-beyonce-ne-cmimet-grammy-61861" }