Përplasen dy makina me shpejtësi të madhe, dy të plagosur, njëri rëndë (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:59 12-02-2018 Përplasen dy makina me shpejtësi të madhe, dy të plagosur, njëri rëndë (Emri) Foto ilustruese

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në mesnatë në Shkodër.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në unazën perëndimore të qytetit, për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit "Volkswagen", Altin Mehja. Ai është dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë për jetën. I plagosur lehtë ka mbetur edhe drejtuesi i mjetit tjetër fuoristradë.

Dyshohet që shkak i aksidentit të jetë bërë shpejtësia e madhe. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëshmia e tre muhaxhedinëve që braktisën kampin në Manëz: E vërteta e organizatës MEK
Debati për Teatrin Kombëtar, Berisha thirrje qytetarëve: Mbroni artistët »
Article Logic
Execution time: 0.018906116485596
array(1) { ["section"]=> string(80) "perplasen-dy-makina-me-shpejtesi-te-madhe-dy-te-plagosur-njeri-rende-emri-110057" }