Përplasen dy makina në Korçë, dy të vdekur, një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 17:28 08-11-2018 Përplasen dy makina në Korçë, dy të vdekur, një i plagosur Foto nga vendngjarja

Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak minutash në Korçë.

Dy makina janë përplasur në unazën e qytetit.

Si pasojë e aksidentit, raportohet se kanë ndërruar jetën 2 persona dhe është plagosur një tjetër.

Dyshohet se dy viktimat, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije, janë një burrë dhe një vajzë.

Dyshohet se shkaku i këtij aksidenti të ketë qenë shpejtësia e lartë.

Sakaq, policia e cila ka arritur menjëherë në vendngjarje ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ndaloi grekët në Kakavijë, dalin SHIFRAT: Ja sa u kthyen, procedohen edhe 2 shqiptarë
Aksidenti i rëndë në Korçë, vdes babai dhe vajza 6 vjeçe (EMRAT-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.0042309761047363
array(1) { ["section"]=> string(63) "perplasen-dy-makina-ne-korce-dy-te-vdekur-nje-i-plagosur-140777" }