Përplasen me thika fqinjët në katin e 6 të pallatit, një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 22:27 09-08-2018 Përplasen me thika fqinjët në katin e 6 të pallatit, një i plagosur

Një person raportohet i plagosur në qytetin e Vlorës pasi është goditur me thikë nga fqinji i tij.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se sherri ka ndodhur për motive banale, për një vend parkimi, mes dy fqinjëve në katin e 6-të të një pallati në zonën e Lungomares.

Blutë e qytetit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë shoqëruar autorin e dyshuar të plagosjes.

Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021933078765869
array(1) { ["section"]=> string(73) "perplasen-me-thika-fqinjet-ne-katin-e-6-te-pallatit-nje-i-plagosur-130651" }