Përplaset me pemën, vdes tragjikisht i riu shqiptar (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:18 11-07-2018 Përplaset me pemën, vdes tragjikisht i riu shqiptar (EMRI) Foto ilustruese

Një 24 vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti që ndodhi disa ditë më parë në Itali.

Lajmi u rapotua nga mediat italiane dhe bëhet fjalë për shtetasin Besar Myslini. I riu shqiptar ngiste një makinë Ford Fiesta kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në zonën e quajtur Montefalcone.

Myslini u dërgua me urgjencë me helikopter në spital por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tha se ka lidhje me deputetin, HABIT këngëtarja shqiptare: Jam E VIRGJËR
Fatmir Hoxha në KPA, caktohet trupa gjykuese »
Article Logic
Execution time: 0.025781154632568
array(1) { ["section"]=> string(62) "perplaset-me-pemen-vdes-tragjikisht-i-riu-shqiptar-emri-127576" }