Përplasi me makinë motoçiklistin, këngëtari shqiptar në paraburgim: E hodha 50 metra. U paralizua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:21 15-04-2018 Përplasi me makinë motoçiklistin, këngëtari shqiptar në paraburgim: E hodha 50 metra. U paralizua

Ai është një nga personazhet më të komentuar në media. Është fjala për këngëtarin e njohur të hitit “Vetëm fjalë”, Robert Berishën.

Roberti ishte i ftuar mbrëmë në emisionin ‘Prive’ ku ndër të tjera tregoi një histori që ka ndodhur rreth 10 vjet më parë.

Ai u shpreh se në vitin 2007 kishte përplasur me makinën e tij një motoçiklist.

“Kam bërë një aksident në vitin 2007 duke u kthyer prej Ohrit nga një mbrëmje. Jam nisur për në Kosovë në 5 të mëngjesit, pa gjumë, po ecja shpejt me makinë dhe në hyrje të Kërçovës përpara më ka dalë një motorrist. Motorri shkoi 50 metra andej, makina u rrotullua 3-4 herë.

Motorristi menduam se vdiq, por për fat shpëtoi. E morën me helikopter. Sot ai është i palëvizshëm. Kam qenë në paraburgim deri sa ata e konstatuan se ai po ecte në krahun e kundërt dhe unë nuk isha fajtor”, tha Roberti.

-640-0-5ad27fd655e5d.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari shqiptar kujton bashkëshorten e ndjerë në ditën e lindjes: Zoti e mori shpejt. Lutem që...
Ilda Bejleri çmend kalimtarët, vetëm me këmishë në rrugët e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.0041661262512207
array(1) { ["section"]=> string(101) "perplasi-me-makine-motociklistin-kengetari-shqiptar-ne-paraburgim-e-hodha-50-metra-u-paralizua-116940" }