Përplasja Beljeri-Nano, gazetarja sportive del kundër Ildës: Nuk më pëlqeu…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:56 24-03-2018 Përplasja Beljeri-Nano, gazetarja sportive del kundër Ildës: Nuk më pëlqeu…

Një nga debatet më të bujshme të ditëve të fundit është ai përplasjes së gazetarit Mustafa Nonos me moderatores Ilda Beljerin. Nano e akuzon Beljerin se ajo dhe moderatoret e tjera në SuperSport e ekzagjerojnë me veshjen.

Ndërsa ky debat u bë mediatik dhe viral, për të ka dhënë mendimin e saj edhe gazetarja sportive Eva Murati. Moderatorja ishte e ftuar në emisionin “Thumb”. Eva është shperhur se nuk i ka pëlqyer qëndrimi që Ilda mbajtin në debatin me Muç Nanon.

“Unë dal tre herë në javë në ekran. Fustanet ato janë, një herë do e nxjerrësh dekoltenë, njëherë jo. Më e rëndësishme se dekolteja është ajo çfarë ti thua!. Barbara D’Urso është 50 vjeç dhe sërish, del të dielën me dekoltenë te goja! Nuk më pëlqeu fakti që debati u shndërrua disi, jo po origjina e një prej personazheve. Nuk më pëlqeu fare kjo pjesë. Ilda kishte mundësinë të tregonte veten pak më mirë. Por në fund të ditës, çdokush e zgjedh vetë çfarë duhet të thotë”, përfundoi Eva.

3652026_6880698.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfliteshin prej kohësh për një ndarje, çifti pranon më në fund thashethemet
Aktori i njohur rrëfen eksperiencën e parë në Portokalli: E hëngra njëherë dhe më ka bërë mirë »
Article Logic
Execution time: 0.0042538642883301
array(1) { ["section"]=> string(79) "perplasja-beljeri-nano-gazetarja-sportive-del-kunder-ildes-nuk-me-pelqeu-114414" }