Përplasja në emision, Ristani: Je fshatar në gen. Balla: Fshati im e bën rakinë të mirë (Video)

Publikuar tek: politike, më 22:56 04-02-2016

Taulant Balla dhe Arben Ristani janë përfshirë në emisionin "Opinion" në një përplasje verbale e cila ka kaluar deri në ofendime vetjake midis të dyve.

Ka qenë fillimisht Ristani ai që ka sulmuar Ballën duke i kujtuar vendlindjen, të cilën e ka quajtur një skëterr. Balla i është përgjigjur duke i thënë se në fshatin e tij e bëjnë rakinë e mirë, ndërsa ka aluduar se deputeti demokrat ka qënë në gjendje të dehur në emision.

Edhe video e publikuar nga opinion.al është titulluar “Ristani alkol”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arta Dade: Nuk mund të lejohen mentalitetet autokrate në drejtimin e partive
Rama: U zyrtarizua, John Kerry në Tiranë më 14 shkurt »
Article Logic
Execution time: 0.012747049331665
array(1) { ["section"]=> string(95) "perplasja-ne-emision-ristani-je-fshatar-ne-gen-balla-fshati-im-e-ben-rakine-te-mire-video-31770" }