Përqafim i përzemërt për Niko Peleshin por zëvendëskryeministri s’e heq nga dora telefonin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:16 29-02-2016 Përqafim i përzemërt për Niko Peleshin por zëvendëskryeministri s’e heq nga dora telefonin

Një foto vërtet e bukur kjo... Teksa zëvendëskryeministri Niko Peleshi ka qenë ditën e djeshme duke konsumuar një kafe mes miqsh, kjo gjyshe i është afruar dhe e ka përqafuar si ta kishte birin e saj.

Zëvendëskryeministri i emocionuar i ka hedhur njërin krah për ta përqafuar gjithashtu por dorën tjetër s’e ka liruar dot nga "iPhone" i tij.

Megjithatë, pavarësisht telefonit të pandarë të Peleshit, kjo foto përcjell vërtet shumë emocion duke treguar në të njëjtën kohë afërsinë e zyrtarëve të lartë të shtetit me popullin e thjeshtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26101088523865
array(1) { ["section"]=> string(96) "perqafim-i-perzemert-per-niko-peleshin-por-zevendeskryeministri-s-e-heq-nga-dora-telefonin-33826" }