Përqafimi i ngrohtë i Big Mamës për Ramush Haradinaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:24 06-09-2015 Përqafimi i ngrohtë i Big Mamës për Ramush Haradinaj

Big Mama ka qenë një ndër personazhet e ftuara në dasmën e dy djemve të Menduh Thaçit. Këngëtarja e njohur ndryshe nga sa ishte lajmëruar nuk ka kënduar në dasëm dhe mesa duket ka qenë e futuar si dasmore dhe jo si këngëtare.

Megjithatë, Big Mama nuk i ka kursyer fotot me personat e tjerë të njohur që ishin të pranishëm në festë. Një përqafim të ngorhtë Bigu e ka dhënë edhe për liderin e AAK-së, Ramush Haradinajn, i futar nga Thaçi në dasëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027652025222778
array(1) { ["section"]=> string(58) "perqafimi-i-ngrohte-i-big-mames-per-ramush-haradinaj-20096" }