Përqafimi i parë i Erion Veliajt, me Ledi Shamkun te njësia 2

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:02 21-06-2015 Përqafimi i parë i Erion Veliajt, me Ledi Shamkun te njësia 2 Erion Veliaj perqafon Ledi Shamkun

Erjon Veliaj zgjedh njësinë dy në Tiranë që të presë mbylljen e kutive të votimit.

Në këtë moment ai shihet duke u përqafuar me deputeten socialiste Ledi Shamku dhe duke pritur fitoren. Por ndërkaq te njësia 2 Veliaj pret edhe mbështetjen më të madhe dhe gjatë gjithë fushatës I ka kushtuar vëmendje të madhe.

Pritet që të ketë një rezultat të thellë të fitores së Veliajt dhe ai ka zgjedhur që nga njësia dy të përshëndesë të gjithë qytetarët që morën pjesë në votime, pavarësisht se si kanë votuar ata.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070400238037109
array(1) { ["section"]=> string(66) "perqafimi-i-pare-i-erion-veliajt-me-ledi-shamkun-te-njesia-2-14256" }