Përroi i Çulës del nga shtrati, gjirokastriti i sëmurë me zemër apel për ndihmë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:01 01-12-2017 Përroi i Çulës del nga shtrati, gjirokastriti i sëmurë me zemër apel për ndihmë (FOTO)

Përroi i Çulës ka dalë nga shtrati dhe ka krijuar si situatë kaotike të banesat që ndodhen pranë tij në Gjirokastër.

Një banorë i zonë ska telefonuar “News 24” dhe ka bërë apel për ndihmë.

Jam një banor i Gjirokastrës. Jam i sëmurë me zemër dhe më rrezikohet banesa”, u shpreh banori.

Ndërkohë, përmbytjet janë shtrirë edhe në qytetin e Gjirokastrës, ku ujërat vërshojnë që prej orëve të natës së mbrëmshme duke paralizuar jetën normale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025049924850464
array(1) { ["section"]=> string(90) "perroi-i-cules-del-nga-shtrati-gjirokastriti-i-semure-me-zemer-apel-per-ndihme-foto-101499" }