Përsëritet historia, detaji TRONDITËS për familjen që u shua në aksident: Në të njëjtën rrugë vite më parë kishin humbur...

Publikuar tek: rajon, më 09:41 09-07-2018 Përsëritet historia, detaji TRONDITËS për familjen që u shua në aksident: Në të njëjtën rrugë vite më parë kishin humbur...

Një aksident i rëndë u mori jetën 5 anëtarëve të një familjeje ditën e djeshme në Suharekë.

 

Makina me të cilën udhëtonte familja që po kthehej nga Zvicra u përplas me një autobuz në rrugën Duhël-Suharekë.

Ndërkohë, teksa mediat kosovare raportojnë për tragjedinë japin një tjetër detaj tronditës. Në të njëjtën rrugë kjo familje 29 vite më parë kishte humbur njerëzit e dashur. Babai i viktimës J.S së bashku me dy vëllezërit kanë vdekur në një aksident në rrugën e Duhlës.

Ndërsa autoritetet në Suharekë kanë shpallur sot ditë zie në nder të viktimave.

kakakaaaaaa.PNG

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Familja me 5 persona u shua në aksident, autoritetet shpallin ditë zie
Operacioni “Amarcord”: Shkatërrohet banda e trafikut të heroinës dhe kokainës në Itali, arrestohen shqiptarët »
Article Logic
Execution time: 0.0047249794006348
array(1) { ["section"]=> string(125) "perseritet-historia-detaji-trondites-per-familjen-qe-u-shua-ne-aksident-ne-te-njejten-rruge-vite-me-pare-kishin-humbur-127248" }