“Përshëndetje Tani”…vajza 13 vjeçare suprizon kreun e ALUIZNI-t me pyetjen, dhe ja ç’përgjigje i kthen i ati publikisht… (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:05 16-11-2016

Artan Lames, kreut të ALUIZN-it, gazetarët e 'News24' i bënë një surprizë të veçantë mëngjesin e sotëm, kur në vend që të pyetej nga ndonjë student, siç është formati i emisionit të mëngjesit, ai u pyet as më pak e as më shumë por nga vajza e tij Lissia.

“Përshëndetje Tani, unë e di që nuk jam një student e ekselencës pasi jam vetëm në klasën e tetë, por si do të ndiheshe ti sikur unë të bëhesha studente e ekselencës” pyeti vajza të atin në transmetim live, raporton newsbomb.al. Dhe përgjigja e Lames për vajzën duket se ishte frymëzuese.

Nuk kishte të bënte as me ndërtimet pa leje dhe as me legalizimin e objekteve pa leje. “Duhet të luftojë gjithmonë për diçka, nuk ka rëndësi. Nuk duhet të jetë pa identitet në tufën e madhe të njerzve.

Eshtë akoma shpejt për të thënë se çdo të ndodhë më vonë, sepse ajo është shumë e mirë në mësime në këto momente.

Nëse ajo do të ketë diçka të sajën, duhet të punojë mjaft fort, për të mos qenë një numër…” i kthen përgjigje të bijës direkt Artan Lame, kreu i ALUIZNI-t.

taniiiii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04918098449707
array(1) { ["section"]=> string(122) "pershendetje-tani-vajza-13-vjecare-suprizon-kreun-e-aluizni-t-me-pyetjen-dhe-ja-c-pergjigje-i-kthen-i-ati-publikisht-59673" }